Przegląd HTC Sensation

Moda News Technologia

W przeszłości HTC był po prostu producentem oryginalnego projektu, który produkował urządzenia, które zostały oznaczone przez inną firmę. Mimo to tajwańska firma zawsze znajdowała się w czołówce rewolucji smartfonów. A teraz, gdy HTC zdecydował się sprzedać własną markę smartfonów, możemy być pewni, że możemy spodziewać się najlepszych, biorąc pod uwagę doświadczenie firmy.

Wraz z konkurencją o dominację na rynku smartfonów bardziej brutalną niż kiedykolwiek, HTC uczynił swoją wyższość namacalną poprzez wynalezienie HTC Sensation. Zaprojektowany, aby przejąć iPhone ‚ a 4 wraz z innymi Super telefonami z Androidem, takimi jak Samsung Galaxy S II, doświadczenie HTC i rodowód są tym, co obsługuje to urządzenie.

Zobaczmy jednak, co HTC Sensation ma do zaoferowania, patrosząc go od nosa do rufy. Czytaj dalej, aby uzyskać pełne informacje.

Pod względem wzornictwa HTC Sensation pakuje niepowtarzalny klasyczny wygląd HTC i mierzy 126. 1×65. 4 x 11. 3 mm. na górnym końcu rury znajduje się przycisk włączania / blokowania wraz ze standardowym przyciskiem 3. 5 mm gniazdo słuchawkowe, a jego lewa strona zawiera regulację głośności i port ładowania microUSB telefonu. Po prawej stronie czujnika nic nie ma, a w dolnej części urządzenia znajduje się otwór mikrofonu.

Pod względem wagi to uczucie przewyższa szalę wagi o 148 gramów i miło jest trzymać ją w dłoniach, biorąc pod uwagę fakt, że jej waga jest idealnie i równomiernie rozłożona. Dzięki zaokrąglonym krawędziom urządzenie jest bardzo wygodne w trzymaniu i nie wbija się w dłonie. Sprawia również wrażenie dobrze zbudowanej i bardzo silnej osoby. Ponadto, nawet jeśli dotkniesz dowolnej części urządzenia, zauważysz, że żadne skrzypienie ani jęk skargi nie pochodzi z urządzenia. Krótko mówiąc, HTC Sensation jest tak solidnie zbudowany, jak to tylko możliwe.

Pod względem specyfikacji komponenty czające się pod maską HTC Sensation są co najmniej imponujące. Jest zasilany przez dwurdzeniowy procesor QualComm MSM 8260 SnapDragon 1. 2 GHz. Procesor z kolei działa w połączeniu z 768 MB PAMIĘCI RAM, a zadania graficzne są rozwiązywane za pomocą dedykowanego procesora graficznego Adreno 220.
Dla Twoich potrzeb związanych z przechowywaniem, Sensation pakuje dość żałosne 1 GB pamięci wewnętrznej. To oczywiście okaże się niewystarczające, zwłaszcza jeśli użytkownik jest diabłem multimedialnym, ale dedykowane gniazdo kart pamięci, które obsługuje karty microSD do 32 GB, dba o rozszerzenie pamięci.

Mówi się, że demonstracja uczucia jest jego ukoronowaniem. Gigant 4. 3-calowy pojemnościowy Ekran Dotykowy SuperLCD zajmuje większość przedniego panelu i ma rozdzielczość 960 x 540 qHD. Ma konwencjonalną tablicę czujników, takich jak zbliżeniowy, akcelerometr i żyroskopowy dla dodatkowej funkcjonalności i wsparcia dla wejścia wielodotykowego jest podana.

Gdy jesteś w pomieszczeniu, jakość obrazu na wyświetlaczu uczucie jest doskonała. Może nie być tak dobry jak panel AMOLED pod względem nasycenia i kontrastu, ale wciąż udaje mu się zaimponować. Jednak, gdy weźmiesz telefon na zewnątrz, jest to trochę problematyczne. Czytelność w świetle słonecznym nie jest tak imponująca, ponieważ wyświetlacz telefonu wydaje się być nieco odblaskowy.

Z punktu widzenia działu kamer sensacja ma dwie kamery.

Główny aparat Sensation to tylna 8-megapikselowa strzelanka z autofokusem i podwójną lampą błyskową LED. Podczas przechwytywania obrazu strzelec może przechwytywać obrazy o wymiarach do 3264 x 2448 pikseli, ale przełącza je w tryb wideo i zamienia się w kamerę wideo zdolną do nagrywania klipów wideo 1080p przy 30 klatkach na sekundę z dźwiękiem stereo. Z drugiej strony Drugorzędna kamera to przednia, nieokreślona kamera VGA, która może być używana do połączeń wideo.

Uczucie pochodzi z Android 2. 3 SYSTEM OPERACYJNY Gingerbread, który z kolei nakłada się na niestandardowy Sense V3 HTC. 0 interfejs użytkownika (UI). Z tą wersją Androida działającą na imponujących komponentach Sensation, jedynym problemem, z którym ten telefon będzie musiał się zmierzyć, jest znalezienie rzeczy, które naprawdę mogą mu rzucić wyzwanie.

Niemniej jednak, wykonanie uczucie jest bardzo szybki. Aplikacje działały niemal natychmiast, przeglądanie stron internetowych było gładkie, a opóźnienia i jąkanie zostały zredukowane do absolutnego minimum, aby prawie nie istniały. Ogólnie rzecz biorąc, sensacja była w stanie zapewnić solidne i Gwiezdne wykonanie.

Podsumowując, pozwolę sobie powiedzieć, że HTC Sensation zasługuje na swoją pozycję flagowego tajwańskiego przedsiębiorstwa. Ma bardzo imponujące cechy wciśnięte w jego ciało, które szczyci się klasycznym wyglądem. Krótko mówiąc, to piękno na zewnątrz i Bestia w środku.

Powiedziawszy to, jest oczywiste, że HTC wyraźnie stwierdza, że zamierza zdominować rynek smartfonów, a po wynalezieniu HTC Sensation tajwańska firma po prostu umieściła wykrzyknik na końcu tego Oświadczenia.