Przegląd iPhone 4

Moda News Technologia

Raz po raz twierdzono, że rewolucja smartfonów została zapoczątkowana przez Apple, kiedy kilka lat temu wymyśliła oryginalny iPhone. I jestem skłonny się z tym zgodzić. Pierwsza generacja iPhone ‚ a, pomimo swoich wad, była znacznie wyprzedzona przez konkurencyjne smartfony w tym czasie.

A teraz, gdy czwarta iteracja wszechobecnego telefonu komórkowego jest już na nas, wszystko, co możemy zrobić, to spojrzeć z podziwem na to, jak bardzo jest lepsza w porównaniu ze swoim starszym bratem. Rzeczywiście, iPhone 4 jest o kilka lat świetlnych przed oryginalnym iPhonem i służy jako miara, z którą porównuje się inne smartfony.

Z całą uwagą, która rzuca się na niego, czego można oczekiwać od iPhone ‚ a 4? Jakie specyfikacje przynosi do stołu? Jak dobra jest naprawdę? Czytaj dalej, aby uzyskać niską cenę na iPhone 4.

W wieku 115 lat. 2×58. 6 x 9. 3 mm, iPhone 4 jest uosobieniem cienkiego i seksownego telefonu komórkowego.

W porównaniu do innych smartfonów, które wyglądały, jakby zostały wycięte z masy czarnego plastiku, iPhone 4 po prostu emanuje seksapilem. A przy 137 gramach po prostu czuje się tak dobrze w dłoni.

Ponadto telefon sprawia wrażenie solidnie złożonego urządzenia. Poddaj go testowi ściskającemu, a urządzenie nie będzie skrzypiało, zginało się ani zginało – świadectwo piękna konstrukcji i konstrukcji urządzenia.

Jeśli chodzi o porty i przyciski, na górnej krawędzi iPhone ‚ a 4 znajduje się przycisk zasilania/uśpienia, a także standardowy 3. 5 mm gniazdo słuchawkowe i otwór mikrofonu, natomiast po prawej stronie telefonu znajduje się Gniazdo Karty SIM. Z drugiej strony lewa strona zawiera przycisk wyciszenia wraz z regulacją głośności, a dolna krawędź słuchawki zawiera głośnik, główny otwór mikrofonu i złącze dokujące.

Prawdziwe piękno iPhone ‚ a 4 polega na tym, że jest w środku. Delikatnie mówiąc, składniki w jego jelitach są po prostu pierwszorzędne. Pod maską znajduje się PROCESOR ARM Cortex-A8 działający z częstotliwością 1 GHz.   Ten bardzo wydajny procesor jest z kolei uzupełniony o 512 MB PAMIĘCI RAM telefonu, a dedykowany procesor graficzny PowerVR SGX535 obsługuje wszystkie problemy graficzne.

Jeśli chodzi o przechowywanie, potencjalny nabywca ma możliwość wyboru wersji 16 GB lub 32 GB iPhone ‚ a 4. Na marginesie, przechowywanie jest czymś, czego nigdy nie możemy mieć wystarczająco dużo, więc wybieraj mądrze, ponieważ urządzenie nie ma dedykowanego gniazda kart pamięci do rozszerzenia pamięci. Audiofile i osoby zainteresowane mobilnym oglądaniem filmów dobrze byłoby wybrać wersję 32GB. Możesz być zaskoczony, jak szybko filmy i piosenki zjadają to cenne miejsce do przechowywania.

Z drugiej strony przód iPhone ‚ a 4 jest zjedzony przez jego koronną chwałę – Jego 3. 5-calowy podświetlenie LED, IPS (In-Plane Switching) TFT Pojemnościowy Ekran dotykowy. Apple z miłością nazywa to wyświetlaczem Retina i pakuje rozdzielczość 640 x 960 przy gęstości 326 pikseli na cal.

Na równi z opakowaniem AMOLED smartfonów z systemem Android, gorgeous nawet nie zaczyna opisywać wyświetlacza iPhone ‚ a 4. Reprodukcja kolorów jest bardzo realistyczna, a teksty są bardzo wyraźne. Ponadto czytelność w świetle słonecznym jest również dobra, więc nie ma problemu, jeśli korzystasz z telefonu w bezpośrednim świetle słonecznym.

Ale najlepsze jest to, że wyświetlacz telefonu ma oleofobową powłokę, która sprawia, że jest odporny na zadrapania i odciski palców (wszyscy wiemy, jak szorstkie mogą być te odciski palców). Ma również wbudowane czujniki, takie jak trójosiowy żyroskop, akcelerometr i czujnik zbliżeniowy. Zgodnie z oczekiwaniami obsługiwane jest wprowadzanie wielodotykowe.

IPhone 4, podobnie jak większość smartfonów, może pochwalić się dwoma kamerami.

Jego głównym aparatem jest strzelanka tylna o rozdzielczości 5 megapikseli, a także lampa błyskowa LED i autofokus. Jest w stanie robić zdjęcia o wymiarach do 2592 x 1944 pikseli i ma geotagowanie i ostrość dotykową. Włącz go w tryb wideo i przechwytuje Klipy wideo 720p przy 30 klatkach na sekundę, wykorzystując lampę błyskową LED jako sygnał wideo. Ponadto iPhone 4 ma również opcjonalny Aparat z przodu, który może być używany jako osobista Kamera internetowa do rozmów wideo FaceTime.

IPhone 4 jest dostarczany z systemem iOS 4 i oferuje wielozadaniowość i daje możliwość organizowania aplikacji za pomocą folderów, funkcji, które nie są dostępne w jego poprzednikach. Oprócz tego, FaceTime jest już preinstalowany i pozwala na wykonywanie połączeń wideo za pośrednictwem internetu Wi-Fi.

Co więcej, integracja oprogramowania i sprzętu jest bardzo płynna; jako taka natychmiastowa wydajność jest praktycznie gwarantowana i nie można jej kwestionować. Krótko mówiąc, iPhone 4 jest bardzo responsywnym urządzeniem mobilnym, a każda interakcja z nim daje natychmiastowy efekt.

Pozwólcie, że podsumuję, że Apple po raz kolejny prześcignął się, wymyślając iPhone ‚ a 4. Imponujący design, wspaniały wyświetlacz, surowa moc pod maską to wszystko, czego większość ludzi szuka w smartfonie. To prawda, że nie jest pozbawiona wad, ale kogo to obchodzi? Apple mogło rozpocząć rewolucję smartfonów, a dzięki iPhone ‚ owi 4 Firma ponownie ją zrewolucjonizowała.