Samsung Exhibit II 4G

Moda News Technologia

Typ telefonu komórkowego Samsung 4G Exhibit II-bar. Ma masę 116 g. to naprawdę lekki telefon komórkowy.

Wymiary tego telefonu komórkowego wynoszą około 115 x 60 x 11 mm. Moc baterii Samsung Exhibit II 4G wynosi liion1500mAh, co zapewnia Czas Rozmów do 5 godzin 30 minut. Telefon działa na częstotliwościach GSM 850, 900, 1800, 1900, HSDPA 850, 1700, 2100, 1900 MHz. Wyświetlacz typu II Samsung Exhibit 4G ma 16 milionów kolorów 3. 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy,. Ten model jest wyposażony w kamerę tylną: 3. 2-Megapikselowy aparat fotograficzny (2048 x 1536 pikseli) z lampą błyskową LED, geotagowanie, Aparat z przodu: 0. 3-megapikselowy aparat VGA (640 x 480 pikseli) o rozdzielczości obrazu 2048. 0 x 1536. 0 pikseli i zoom cyfrowy zoom cyfrowy.

Jeśli chodzi o łączność Samsung II z 4G i kompatybilność z 3G. ten model obsługuje Bluetooth w wersji v3. 0 z A2DP. Ten model obsługuje GPRS. Ten model obsługuje również EDGE & Wi-Fi. Galaxy S II 4G jest oparty na systemie Android 2. 3 Gingerbread, najnowszy mobilny system operacyjny, który najszybciej rozwija się na świecie. Ta nowa generacja smartfonów umożliwia dostęp do czterech nowych platform treści i rozrywki Samsunga. W pełni zintegrowane z produktem zapewniają natychmiastowy dostęp do muzyki, gier, odczytów i internetowych serwisów społecznościowych. „Samsung w 2011 r.przeniesie przywództwo Samsunga w zakresie szybkości, jakości wyświetlania i treści na zupełnie nowy poziom” – powiedział Paul Brannen, wiceprezes Samsung Mobile Canada. Dzięki Galaxy S II 4G Samsung ustanowił nowy standard jakości dla mobilnego przeglądania, wydajności, subtelności i modernizmu.

Galaxy S II 4G jest w stanie osiągnąć prędkość do 21 MB / s i radzi sobie z wielozadaniowością w niezwykle przejrzysty sposób dzięki procesorowi double heart. Jest to supertelefon idealny do cieszenia się szybkością, zasięgiem i jakością oferowaną przez najlepszą sieć w Kanadzie” – powiedział Adele Bazergi, starszy wiceprezes ds. Dzięki dwuprocesorowemu połączeniu heart I push to 4G wireless HSPA +, Galaxy S II ma szybkość i moc, aby zapewnić niezrównane wrażenia mobilne. Wśród jego atrakcyjnych zalet jest przejrzystość wielozadaniowości, natychmiastowe przełączanie między aplikacjami, szybkie przeglądanie stron internetowych, płynne odtwarzanie gier i filmów oraz ultra-reaktywny interfejs.

Samsung Galaxy S II 4G jest wyposażony w inne imponujące funkcje, w tym 8-megapikselowy aparat fotograficzny z nagrywaniem i odtwarzaniem HD (1080), opatentowaną przez firmę Samsung technologię AllShare do tworzenia i udostępniania zdjęć bez kłopotów, a także Bluetooth 3. 0 + HS w czasie transmisji jest znacznie skrócony.